Будівництво автомийки

Будівництво автомийки самообслуговування "під ключ" 

В будівництво мийки самообслуговування входять наступні роботи:
 • Заливка плити основи мийки;
 • Заливка верхньої плити мийки;
 • Заливка монолітних приямків;
 • Заливка монолітних систем переливів;
 • Прокладання системи антифрост в плиті;
 • Прокладання системи водозабірних труб;
 • Прокладання теплої підлоги;
 • Прокладання електромереж по території;
 • Прокладання слаботочної мережі;
 • Влаштування системи каналізації;
 • Влаштування поста для порохотяга (комунікаційні системи).

Інвестори цінують свій час і гроші, тому надають перевагу реалізації проєктів “під ключ”, позаяк це суттєво заощаджує ресурси на розв’язання організаційних питань. Будівництво автомийки вимагає ретельного та уважного підходу до кожної дрібниці, а надто на початкових етапах. Саме тому варто довірити цю справу професіоналам, що тямлять у всіх технічно-інженерних процесах, і одразу виконують всі види робіт на високому рівні. Команда фахівців Грін Вейв готова допомогти Вам у цьому! Поки ми виконуватимемо будівельні роботи, Ви спокійно зможете зосередити увагу на бізнесі.

 

Будівництво автомийки під ключ: етапи будівництва

Наша компанія пропонує комплексні пакети послуг на створення та організацію мийного бізнесу з нуля. Будівництво автомийки під ключ охоплює всі необхідні види робіт, зокрема передбачені кілька етапів реалізації цього процесу:

 1. Аналіз ринку і пошук ділянки, що відповідає вимогам щодо рентабельності, окупності і прохідності клієнтів.
 2. Закупівля потрібного оснащення з урахуванням проєкту та вашого бюджету.
 3. Створення проєкту та власне будівництво автомийки самообслуговування + монтаж обладнання.

Додатково своїм партнерам ми пропонуємо замовити автохімію, устаткування, витратні матеріали для них. Вам не доведеться шукати постачальника, позаяк все необхідне можна придбати за найкращою ціною у green-wave!

Купівля повноцінної франшизи значно полегшить організацію Вашого бізнесу. Ми надаємо інформаційний і технічний супровід, маркетинговий та бізнес-план, тобто допомагаємо Вам абсолютно на кожному етапі і навіть після старту МСО! Чому ще так вигідно купити автомийку самообслуговування “під ключ” у нас? Наш чималий досвід не лише допоможе Вам уникнути помилок, але й за обмежений час розвинути бізнес, отримати більше прибутку з мінімальними інвестуваннями.

 

Мийка самообслуговування від Green Wave: якість, гарантія, довговічність! Довіртеся професіоналам!

У будівництві і під час монтажу використовуються тільки якісні матеріали, обладнання, що надійно захищені від негативного впливу води та агресивних мийних засобів. Ми надаємо перевагу сучасним і безпечним матеріалам, провідним технологіям, саме тому кожна наша мийка самообслуговування є довговічною та безперебійною в експлуатації!

В Україні ми реалізували безліч проєктів, що працюють і приносять високий дохід своїм власникам. Автомийка самообслуговування від Грін-Вейв — це успішний бренд, що працює на Вас!