Насоси Espa - основа системи водопідготовки та зворотнього осмосу в Green Wave

Очищення води від мінералів та солі надзвичайно важливе для МСО. Ця функція реалізується завдяки системі водопідготовки та зворотного осмосу. Які найголовніші переваги? Економія автохімії та ідеально чистий результат! Установка пом’якшення води для автомийки діє за принципом фільтрації та зміщування у воді жорстких солей на м’які. У комплектації «Грін Вейв» передбачено наступне:

 

 

  • Система зворотного осмосу
  • Водопостачання

Нижче коротко оглянемо функціонал програми.

 

 

Як ми вже згадували раніше, першочергова задача – звільнення води від солей, котра проходить через усі «шляхи» мийки. Незамінний елемент усього комплексу, тому входить до обов’язкового обладнання для автомийки Green Wave. Реалізує наступні функції:

 

Система зворотнього осмосу

В основі напівпроникні мембрани – вхідні фільтри для автомойки самообслуговування діаметром отвору в 1 ангстрему. Через них видаляються домішки, натомість у бак потрапляє виключно очищена рідина. Зазначена технологія є основою безконтактного миття:

Піна не вступає у реакцію з домішками і водночас більш якісно виконує свої функції → ідеальне очищення та мінімальні витрати хімії. Як наслідок – задоволені власники мийного бізнесу та їх клієнти!

«Осмотична» вода використовується не лише для утворення піни, але також для будь-якого розчину, наприклад, віск, засіб від комах, омивач скла тощо. Додаткове застосування – програма «осмос» (остаточний змив будь-яких залишок з поверхні автомобіля з гарантованою відсутністю патьоків після висихання).

ВОДОПОСТАЧАННЯ

Насоси Espa в Україні зазнали шаленої популярності, адже ці вироби найкращі у світі серед аналогічних. Від їх якості та надійності залежить уся робота мийки. Найголовніше призначення – забезпечення подачі води у всіх с-мах.

Складається з нержавіючої рами, магістральних труб, запірної арматури, вхідних фільтрів грубої очистки, розширювальних бачків, поплавків, вищезгаданого насосу іспанського виробництва. До складу ще входять накопичувальні ємності для водопідготовки в автомийці та автоматики, що здійснює контроль над усіма механізмами.

Декілька слів про автономне керування. Працює на частотних перетворювачах, контролерах і датчиках тиску. У результаті отримуємо економію близько 80% електроенергії на подачу води до с-м, подовжений термін експлуатації помп та власне магістралей.

Отже, автомийка самообслуговування «під ключ» від нашої компанії дійсно включає у себе професійне обладнання та сучасні технології. Завдяки такому раціональному підходу Ви заощаджуєте час, фінансові ресурси та енергію, скеровуючи все це на розвиток власного бізнесу!