Як правильно
Мити автомобіль

Вас цікавить запитання, якими програмами мити автомобіль для помітного результату? Важливо використовувати цілий комплекс. Тільки якісна автомийка з застосуванням сукупності програм продемонструє хороший ефект.

Деякі клієнти запитують, яка програма мийки МСО шкідлива для автомобіля, втім, якісна автохімія власного виробництва впливає на поверхню авто лише позитивно.

Green Wave – автомийка, яка дозволяє клієнтам поєднати цілий спектр програм. Вигідна та оперативна автомийка «під ключ» дозволить забезпечити чистоту машини на довгий період!

 

Green Wave: програми автомийки "під ключ"

Перед тим, як приступити до процесу чистки авто, варто дізнатися, які є програми мийки самообслуговування і як правильно поєднати програми мийки МСО:

  • засіб від комах – допомагає у боротьбі з залишками комах;
  • активна піна – сприяє розм’якшенню плям та слідів бруду;
  • очисник – видалення стійких та давніх плям;
  • гаряча вода – застосування води температурою до +40С;
  • холодна вода – видалення слідів миючих засобів;
  • віск – обробка кузова для стійкості покриття;
  • осмос вода – ополіскування, яке запобігає появі плям;
  • стоп – за допомогою цієї функції мийка МСО припиняється.

01

Видалення комах

«Green Wave» – автомийка, в програму якої входить не лише якісне й повноцінне видалення плям та забруднень з поверхні авто, але й ефективна ліквідація слідів комах.

Детальніше
Активна піна

Програма автомийки самообслуговування «активна піна» допоможе якісно та ефективно видалити усі плями та забруднення з поверхні автомобіля.

Детальніше

02

03

Програма Очисник

Програма мийки «Очисник» є однією з найбільш ефективних та популярних, адже вона демонструє помітні результати в абсолютно різних погодних умовах.

Детальніше
Гаряча вода

Безконтактна мийка від Грін Вейв пропонує усім водіям застосувати в ході чистки програму «Гаряча вода». Саме ця функція дозволяє поєднати цілий ряд переваг під час миття автомобіля.

Детальніше

04

05

Холодна Вода

Подається вода при оптимальній температурі від +6 до +14°С. Саме в такій температурі вона добувається з свердловини.

Детальніше
Віск

Програма воскування на мийці самообслуговування Green Wave застосовується для того, аби зберегти покриття автомобіля в хорошому стані.

Детальніше

06

07

Осмос вода

«Осмос» – це вода, очищена до 98%, завдяки чому вона є практично дистилятом. Такий рівень чистоти води робить її надійним та якісним засобом для чистки автомобілів.

Детальніше
Стоп

Завдяки цій інформації, ви зможете самостійно контролювати чистку власного автомобіля й будете здатні припинити процес у будь-який момент.

Детальніше

08