Металоконструкції

3-d моделювання зі склопластику, для автомийного комплексу від Green Wave, зробить автомийку впізнаваним місцем

Надійні та естетично привабливі металоконструкції з нержавійки для автомийки доповнюються оцинкованою сталю. Додатково нами було застосовано новітні технології 3-D моделювання зі склопластику. Подібне обладнання автомийки самообслуговування «під ключ» має унікальний дизайн, який був розроблений особисто нами для користування партнерами «Грін Вейв». Та найголовніше – це надзвичайно довговічна в експлуатації конструкція без ремонту чи косметичних оновлень.

 

Що входить до комплектації та які переваги Ви отримуєте:

  • Килимотримачі на мийці автомобілів. Довговічні за рахунок харчової сталі, тому і не потребують додаткового догляду. Зручні у використанні.
  • Навіс для автомийки самообслуговування + дашок «чайка». Накриття – сотовий полікарбонат, конструкції з оцинкованого металу, перегородки постів з монолітного полікарбонату або скла, короб магістральних шляхів також з нержавійки. Ідеально захищає від сонця, дощу та снігу.
  • Освітлення постів мийки вже традиційне для нашої компанії – світлодіодне. Брендовані світильники, що встановлені на Г-подібній стійці зовнішнього посту. Відмінне бачення навіть вночі – комфорт, який оцінять Ваші майбутні клієнти.

Таке оснащення є продуктом останніх розробок у галузі, тому можете бути впевнені у їх безпечності та ефективності. Працювати з Green Wave не лише прибутково, але й перспективно, адже ми постійно розвиваємося та шукаємо нові можливості для покращення спільної роботи.

Килимотримачі з нержавійки для автомийки самообслуговування

Значно кращі за вже неактуальні та застарілі системи з прищепками, які викликають роздратування та незручності під час миття автомобілю.

Детальніше
Навіс для автомийки

Кожен пост на мийці самообслуговування передбачає два типи навісів.

Детальніше
Г-подібна стійка на зовнішній пост

Відкритий пост в автомийці самообслуговування – окрема гордість нашої компанії, виконана естетично цікаво та надійно.

Детальніше
Навіс "Чайка"

Найголовніша функція та власне перевага, яку має подібний навіс для автомийки самообслуговування – це зручне і комфортне прибирання автомобілю, захист від несприятливих погодних умов та опадів

Детальніше