Реалізація проекту

План реалізації проекту будівництва автомийного комплексу "Під ключ"

Автомийка самообслуговування «під ключ» передбачає виконання всіх видів робіт та етапів виключно однією компанією. Жодних посередників, незрозумілих підрядників чи сторонніх виконавців – тільки власні сили та напрацювання. Саме така політика ведення ділових стосунків у нашій компаній. Надаємо узагальнений план реалізації бізнес-проекту:

Консультація з фахівцями

 

Ми постійно наголошуємо на своїй відкритості та прозорості у співпраці, втілюючи ці критерії у роботу. Багаторічний досвід, знання та авторські розробки допомагають нам ставати кращими щодня і Ви неодмінно відчуєте це на собі. МСО обов’язково супроводжується консультуванням від початку формування проекту і до його повної реалізації. Навіть після успішного старту Вашого підприємства ми супроводжуватимемо та допомагатимемо у всьому.

Вибір ділянки, оцінки окупності, ризиків та прибутку

Не реалізуємо будівництво мийки бездумно, адже тут важливо ретельно зважити всі «за» та «проти», щоб інвестиції не були витрачені даремно. Оцінка спеціалістом рентабельності місцевості, інфраструктури комунальних і транспортних систем, рівень вірогідної окупності та критичні моменти – все покладається на плечі професіоналів «Грін Вейв».

Розробка проекту від А до Я

 

Розробка проекту від А до Я + документація та дозволи на будівельні роботи. Ми працюємо завжди відповідально і згідно закону України, оформлюємо усі супровідні документи.

Кошторис.

З прайсом можна ознайомитися на сайті, але будь-яка нова мийка самообслуговування може відрізнятися від інших, включати певні особливості та додаткові фінансові вкладення. Наша команда складає чесний та змістовний кошторис, у якому прописані найдрібніші пункти витрат без неочікуваних сюрпризів.

Будівництво конструкції та монтаж обладнання.

 

Гарантовано безпечний та надійний автомийний комплекс зводиться майстрами, що знаються у цій справі. Вирівнювання ґрунту, буріння свердловини, побудова каркасів та опор, закладення теплої підлоги та проведення опалення – кожен підрозділ виконується бездоганно. Спеціалісти компанії Green Wave можуть втілити Вашу мрію про вигідний бізнес вже зараз. Звертайтеся за консультацією та отримуйте чіткий план дій щодо реалізації проекту!