Опалення мийки

Тепла підлога на постах автомийок "під ключ" Green Wave. Консультація за телефоном : +380971979800

Система опалення для автомийки самообслуговування є важливою для функціональності та ефективності усього комплексу. Особливо це актуально у зимовий період. Більшість компаній нехтують цим пунктом, але тільки не «Грін Вейв»: комфорт та зручність роботи за будь-якої погоди заохочують клієнтів повертатися знову і надавати перевагу конкретному посту для миття автомобіля.

Ми керуємося особливостями ділянки та об’єкту, адже не всюди можна встановити твердопаливні котли та провести газ. Тому Green Wave – автомийні комплекси під ключ, використовує наступні додаткові джерела:

  • Електрика.
  • Дизельне пальне.
  • Сонячні колектори.
  • Будь-які інші альтернативні види палива.

Наша команда прораховує енерговитрати, вигоду від застосування того чи іншого матеріалу, моніторить усі можливості та дозволи для користування бажаним ресурсом згідно чинного українського законодавства. Саме у цьому унікальному та всеохоплюючому підході заключається Ваша перевага та безперебійна робота автомийки за низьких температур.

Частка фінансових інвестицій даного сектору складає орієнтовно 10% від загальної вартості комплексу. Ціна може змінюватися в залежності від складності, особливостей проекту та власних побажань майбутнього партнера.

Енергозберігаючі технології та професійне обладнання для безконтактної мийки «під ключ» включають, зокрема, наступне:

  • Облаштування системи опалення.
  • Встановлення теплої підлоги на постах.
  • Монтаж сонячних колекторів, про які згадували вище.

Звертайтеся до адміністраторів за докладнішою інформацією та прорахунком деталей, цифр. Відкрито і чесно розповімо про нюанси, переваги та характеристики усіх різновидів систем опалення та допоможемо визначитися з ідеальним варіантом для Вашої мийки!