Інвестиції

Який вид бізнесу завжди буде актуальним і матиме попит серед споживачів? Мийки самостійного обслуговування! Щороку кількість автомобілів на українських дорогах зростає, до того ж сучасні водії цінують свій час і кошти, тому хочуть отримувати максимум послуг за мінімальну кількість грошей. Наша компанія пропонує готовий бізнес під ключ, з яким Ви зможете надавати комплексний пакет послуг у цьому сегменті та отримувати прибуток.

Традиційні мийні комплекси вже втратили свою актуальність, вони більше не приносять прибутку та не відрізняються великим потоком клієнтів. Саме тому автомойки самообслуговування такі популярні зараз, як серед підприємців, так і автовласників. Якщо Ви зацікавлені в успішному бізнес-проєкті, хочете вигідно вкласти гроші та відкрити дійсно прибутковий об’єкт, МСО — ідеальне рішення для Вас!

 

ТОП 5 причин інвестувати у будівництво автомийки самообслуговування Грін Вейв

Останні кілька років автомобільні станції самостійного обслуговування набули чималої популярності в Україні. За умови раціонального та відповідального підходу до організації такого бізнесу, він приноситиме стабільний високий дохід.

Чому будівництво автомийки самообслуговування нашою компанією варто Ваших інвестувань:

①  Не є акціонерним товариством, Ви будете прямим власником частки.

②  Чітке розуміння того, на що витрачаються кошти і в яких сумах через публічність і відкритість усіх внутрішніх і зовнішніх договорів, що прописані у статуті green-wave.

③  Неможливість утискати чи нав’язувати рішення партнерами з великими частками.

④  Абсолютно прозорий постійний доступ до бухгалтерського обліку у режимі онлайн.

⑤  Фінансові інвестиції гарантовано повертаються інвесторам протягом 3-х років роботи МСО, в залежності від обраного пакета послуг та швидкості окупності цей термін може скоритися. Спочатку фізична особа отримує всю суму інвестувань за вказаний проміжок часу, а потім +50% від початкового вкладу.

Звичайно, такі переваги інвестор отримує тільки за умови співпраці з надійною компанією, що має досвід та реалізовані успішні проєкти у цій сфері. Автомийка самообслуговування під ключ від Грін-Вейв охоплює кожний етап: від проєктування до монтажу обладнання, маркетингової кампанії та інформаційної підтримки.

Які ще переваги:

▶  готова бізнес-модель, що реально працює;

▶  чітко прорахований бізнес-план і кошторис, що охоплює всі категорії витрат;

▶  гарантія результату, окупності інвестицій у бізнес та рентабельності;

▶  налагоджене постачання обладнання, комплектуючих і якісної автохімії українського виробництва.

Наразі ми реалізували МСО у кількох містах, таких як Тернопіль, Золочів, Володимир-Волинський, Хмельницький, Чортків тощо. Рентабельність мийки самообслуговування дозволить відкрити МСО як у мегаполісах, так і містечках чи навіть невеликих поселеннях. Наші спеціалісти завжди передчасно оцінюють обрану земельну ділянку для подальшої реалізації, ризики, прохідність людей та перспективність загалом.

 

Успішний бізнес-план автомийки під ключ від Green Wave │ Докладніше для інвесторів

Інвестуйте у розбудову мережі автомийного комплексу Грін-Вейв на взаємовигідних і прозорих умовах. Ми надамо бізнес-план автомийки, який надалі корегуватиметься під запити саме Вашого об’єкту.

Кілька слів про співпрацю та власне будівництво:

▶  Мінімальний вклад від €50.000, реалізація 3-6 місяців.

▶  Попередньо ми формуємо оцінку проєктам, що на 90% є точною. Готові проєкти надалі корегуються фінішними видатками з урахуванням всіх особливостей та нюансів. До прикладу, вартість земельної ділянки може впливати на ціну, це теж варто враховувати.

▶  Складаємо графік будівництва та перелік будівельних робіт, відповідно до них графік витрат.

▶  Автомийки будівництво не починається, якщо в інвестора немає стартової суми у повному обсязі.

▶  Усі проблеми та питання розв’язує команда спеціалістів Green-Wave, адже ми реалізуємо проєкт від початку до кінця, не покладаємо організаційні моменти на плечі інвестора.

▶  Що ще включає наша автомийка самообслуговування? Бізнес-план для реалізації в Україні та цілковиту гарантію безпеки інвестора безпосередніми документами права власності на земельну ділянку.

▶  У будь-який момент інвестор може продати свою частку — Грін-Вейв є першочерговим претендентом на викуп.

Будемо раді розповісти Вам більше та відповісти на всі запитання:

  • За телефоном 097-197-98-00
  • Через електронну пошту i ua.green.wave@gmail.com.
  • В офісі Грін Вейв за адресою місто Тернопіль, вул. За Рудкою, 33 (каб. 105).

Зауважимо, що нашій компанії має бути надано доступ до централізованого управління та забезпечення. Це важливо для швидкого та ефективного розвитку бізнесу, гарантії його окупності. Інвестуйте кошти прозоро і чесно, з фінансовою вигодою для себе і користю для українців разом із Green Wave!