Рами для обладнання автомийки самообслуговування Грін Вейв

Група електронних клапанів Burkert, Camozzi та колектоp низького тиску з нержавіючої сталі

Висока надійність та функціональність – головні вимоги, які мають реалізовувати електронні клапани для мийок і власне колектор. Наша компанія має чималий досвід експлуатації даного обладнання від різних брендів, але саме Burkert та Camozzi проявили себе якнайкраще. Ми використовуємо у своїй роботі тільки перевірені продукти і технології, тому рекомендуємо їх усім потенційним та дійсним клієнтам.

Обладнання для мийки самообслуговування повинно бути бездоганним та практичним: Грін Вейв є, що запропонувати!

Забезпечення потрапляння рідини до помпи гарантують колектори низького тиску з нержавіючої сталі. У системі може циркулювати лише гаряча, холодна та осмотична вода. Щодо хімічних засобів, то тут можливе використання піни, воску, засобу від комах. Колектори для автомийок, які ми використовуємо у своїй роботі – це поєднання оптимальної конструкції, сучасних схем автоматизації та професійного управління.

З’єднання зворотних та електричних клапанів, а також кранів відбувається за допомогою швидкоз’ємних фітингів. Це у свою чергу гарантує простий та оперативний ремонт комплектуючих за потреби.

Green Wave – у комплектації закладено успіх!

Безконтактні мийки Грін Вейв мають в основі бездоганне обладнання та новітні розробки, адже тільки завдяки цьому можна створити дійсно якісний продукт чи послугу:

  • Клапан Burkert (Німеччина). Є світовим лідером з виготовлення обладнання для вимірювання, регулювання та контролю рідин/газів.
  • Camozzi. Італійський концерн, який затребуваний на ринку не менше, аніж вищезгаданий представник. Спеціалізується на пневматичних системах та обладнанні.

Ці «гіганти» сучасного виробництва зарекомендували себе на міжнародному ринку та продемонстрували якість європейських товарів на вищому рівні. Продукція Burkert та Camozzi – ціна від виробника гарантується вже нашою компанією і тому відтепер немає потреби купувати комплектуючі зі скаженою націнкою у посередника.