Рами для обладнання автомийки самообслуговування Грін Вейв

Пилосос на автомийці Грін Вейв надпотужний, завдяки системі циклон та турбіні 2,2 кВт

Промислова турбіна (2.2 кВт), якою оснащений наш пилосмок для автомобільної мийки – достатньо рідкісна річ для МСО. Завдяки такій турбіні гарантується велика потужність та надійність, захист від перенапруги – дуже важливо для цілодобової роботи усієї конструкції.

Покриття виконане з нержавіючої сталі. Додатково оснащено склопластиковими елементами, адже цей матеріал володіє гарними теплоізолюючими властивостями. Вони у свою чергу допомагають зберігати функціональність приладу за мінусових температур та від агресивного зовнішнього довкілля. Із двох сторін порохотяг мийки самообслуговування має спеціальний дисплей, окремі пульти керування. На цьому переваги не закінчуються, окрім стандартної функції «очищення» є:

  • «обдув повітрям»;
  • подача осмос-води (дистильованої);
  • продаж омивачів скла (зимовий та літній варіант).

Зауважимо, ми не прихильники обмежувати клієнтів у власному виборі/рішенні. Саме тому кожен охочий може внести у пункт прийому коштів будь-яку суму грошей і на неї отримати необхідну кількість омивача або осмосу – це ще один привілей, який отримуєте Ви та Ваші майбутні клієнти, співпрацюючи з нами.

Пилосос системи «циклон» дає можливість безперебійно та злагоджено працювати, уникаючи потрапляння води чи якихось елементів до внутрішнього середовища обладнання для автомийки Green Wave. Відзначимо ексклюзивний дизайн пилосмоку, що був розроблений особисто нами, та відповідає загальній концепції мережі. Для нас важлива не тільки професійність, але і презентабельний вигляд усього комплексу!