Рами для обладнання автомийки самообслуговування Грін Вейв

Безперебійна робота автомийки Грін Вейв в зимовий період та легке зарахування коштів

Пункт зарахування грошей обладнаний  з кольоровим дисплеєм для зручного та достовірного інформування клієнтів. Ми використовуємо сучасне устаткування, яке має низку переваг:

  • Оснащення «антивандальними» кнопками з нержавіючої сталі, які витримують чимале навантаження, не псуються від контакту з водою.
  • Проста система користування, зрозумілий і логічний інтерфейс монітору. Додатково присутній купюроприймач Cash Code MSM 3017 – надійний, працює без проблем навіть за низьких температур.
  • Чудово функціонує при яскравому освітленні, сонце не погіршує сприйняття та видимість даних.
  • Бункер для купюр розроблений на замовлення, об’ємний та місткий. Завдяки такому підходу приймання коштів на автомийці самообслуговування максимально коректне і точне, Ви можете бути спокійні за грошові потоки.
  • Зовнішня частина даного обладнання для безконтактної автомийки облицьована склопластиком – інертний до агресивного навколишнього середовища, температурних перепадів, захищає механізм від можливого злому. Внутрішня система обігрівається зсередини, тому навіть у період сильних морозів не виникає жодних проблем з користуванням.

Автомийка самообслуговування Green Wave передбачає довільну кількість пунктів прийому грошей, тому Ви самостійно можете корегувати це питання, орієнтуючись на особливості розвитку саме Вашого бізнесу.