Рами для обладнання автомийки самообслуговування Грін Вейв

Рами з нержавіючої сталі для автомийки самообслуговування "під ключ" від тернопільської компанії Green Wave 

- це досконалість комплектуючих та їх поєднанні з іншими матеріалами

Всі видимі деталі, які мають контакт з водою або хімічними засобами, виготовляються з харчової сталі AISI304. Деталі платформи скріплені між собою жаргонно-дуговою зваркою. Нержавійка для автомийки має неабияке значення, адже саме вона є стійкою до корозії та агресивних компонентів мийних рідин.

Інші різновиди металу надзвичайно вразливі до пошкодження та води, просто нездатні нормально функціонувати у такому середовищі. Якщо рама під обладнання виконана з нержавіючої сталі, вона зберігає свій привабливий зовнішній вигляд та практичність багато років. Це у свою чергу працює на імідж Вашого бізнесу та довіру клієнтів.

Безконтактна мийка «під ключ» від «Грін Вейв»: прорахунок рентабельності ділянки, гарантії окупності, повноцінна довіра у співпраці!

Популярним об’єктом сучасного бізнесу наразі є автоматизована мийка. Обладнання Green Wave допоможе створити максимально комфортні умови для швидкого та ефективного розвитку Вашого підприємства.

За нашими підрахунками та досвідом клієнтів, з відгуками яких можна ознайомитися на ютуб-каналі компанії, окупність складає від 37 до 50 місяців, у залежності від обраного інвестиційного пакету. У Києві цей термін складає орієнтовно 28 місяців. Більше інформації можна отримати за телефоном!