Рами для обладнання автомийки самообслуговування Грін Вейв

Комплектація автомийок від компанії Грін Вейв містить власні розробки, які забезпечують оптимальний результат при використанні

Рукомийник та підставка для килимків виконані за нашим авторським дизайном – подібного Ви не побачите у жодних компаніях! Окрім цього, було приділено чималу увагу експлуатаційним характеристикам – обладнання для мийки самообслуговування Green Wave максимально зручне та комфортне у використанні. Переваги:

Пост автомийки Green Wave з такою комплектацією трансформується з практичного у сучасний та оригінальний бізнес-проект, який дбає про комфорт кожного клієнта.

  • Ергономічність, стильний вигляд.
  • Сенсорний умивальник для ручної автомийки забезпечує гігієнічність та чистоту процедури, не виникає потреби зайвий раз торкатися предметів спільного користування. Датчики реагують на легке проведення рукою у повітрі біля відповідної позначки.
  • Світлодіодне підсвічування – актуальне у нічний час.
  • Тримач для поліків з оцинкованої сталі, власне рукомийник виготовлений з нержавійки – гарантована естетичність та функціональність системи навіть через декілька років.