Рами для обладнання автомийки самообслуговування Грін Вейв

Обладнання для автомийок самообслуговування «Грін Вейв» лише від провідних світових брендів: Nicolini, Cat Pumps, Burkert та інших

Ефективною та прибутковою є мийка високого тиску – запчастини для такої технологічно складної конструкції мають бути одразу високоякісними та надійними, адже кожна позиція достатньо дороговартісна для частих замін. У будь-якому випадку можуть трапитися непередбачені ситуації, тому треба знати, де і що саме замовляти.

Обладнання від Green Wave складається виключно з професійних елементів та комплектуючих від виробників зі світовим ім’ям, позаяк тільки таким чином можна претендувати на звання справжнього фахівця.

Японська помпа Cat Pumps для автомийки «Грін-Вейв» є ідеальним доповненням до електродвигуна

Аналогічні вироби інших брендів не спроможні конкурувати з нею. Особливо відзначимо довготривалу безпроблемну експлуатацію, завдяки якій цілком виправдовується ціна – безпрограшне фінансування на перспективу. Коротка технічна характеристика:

  • Продуктивність Cat Pumps 350 – 10-15 л/хв.;
  • Швидкість обертання – до 1.420 об/хв.;
  • Вага – 10 кг;
  • Максимальна температура рідини – 71 °С;
  • Робочий тиск – 100-140 бар.

Нами використовується помпа Cat Pumps 350 кривошипно-шатунного приводу з керамічними поршнями японського виробництва. Робоча частина клапанів у помпі виконана з нержавіючої сталі. Приводиться у дію електродвигуном, про який докладніше нижче.

Обладнання для мийки самообслуговування «Грін Вейв» обов’язково передбачає Motor Nicolini

За останні вісім років ми не замінювали ЖОДНОЇ технічної одинці – чи це не кращий аргумент на користь італійського бренду Ніколіні? Правильне використання та своєчасне обслуговування гарантують надзвичайно довготривале безперебійне використання. Електродвигун для мийки самообслуговування має потужність 4 кВт. Привідна муфта виготовлена з полімерних матеріалів – додаткова гарантія забезпечення цілісності обладнання та справних елементів при раптовій аварійній ситуації.

Забезпечує високу точність роботи за рахунок прямого з’єднання моторного валу двигуна з насосом. Безпечний у використанні, економічний та практичний, тривалий час не потребує жодного технічного втручання. Nicolini в Україні придбати не так просто, адже багато підробок та скажені націнки від посередників. Наша компанія працює безпосередньо з виробником, тому гарантує оригінальність продукції.

Автомийка високого тиску Green Wave – це робота з кращими виробниками світового масштабу задля професійного надання послуги та стрімкого розвитку Вашого бізнесу!