01

Ефективна автомийка під ключ: видалення слідів комах з поверхні авто

«Green Wave» – автомийка, в програму якої входить не лише якісне й повноцінне видалення плям та забруднень з поверхні авто, але й ефективна ліквідація слідів комах. Для цього ми використовуємо засіб для видалення комах з лобового скла, що демонструє якісний результат у короткі терміни.

Переваги нашого сервісу

Уся автохімія Грін Вейв включає ряд позитивних ефектів, які дають можливість забезпечити презентабельний вигляд авто та блиск поверхні на довгий термін. А засіб для видалення слідів комах гарантує такі результати:

  • видалення не лише слідів комах, але й інших органічних забруднень, наприклад, залишків бітуму (одного з основних елементів асфальту);
  • можливість забезпечити чистоту поверхні машини навіть у найбільш спекотний період, коли кількість комах є максимальною;
  • повноцінна чистка, яка включає використання засобу від комах, піни та очисника.

     

Усі мийки самообслуговування «Green Wave» працюють швидко, результативно та надійно, використовуючи інноваційні технології. Варіювати програми мийки МСО власники авто можуть самі – це дасть можливість вимити машину згідно з власними побажаннями та вимогами.